Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ( Antalya Diş Poliklinikleri )

 

Antalya Diş Poliklinikleri Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Konyaaltı , Kepez ve Kumluca olmak üzere 3 şubesiyle hastalarına mutlu ve sağlıklı bir hayat sunmayı hedeflemektedir.  

Gülümseyen yüzler projesiyle başladık biz bu yola, insanların güzel bir gülüşe sahip olmasını hedefledik. Şimdi bunu gerçekleştirmek ve hayata geçirmek için çabalıyoruz. Papatya Dental ailesi olarak ağız ve diş sağlığı alanında uzman ekibi ile insan odaklı anlayışı ve modern çağın yöntemlerini benimseyerek siz değerli hastalarımıza hizmet vermeyi amaç edindik.
11 yıllık tecrübesiyle kurucu hekimimiz Dr.Ahmet Göktaş’ın öncülüğünde. 2016 yılı ekim ayında kurulan kliniğimiz alanında uzman kadrosuyla Antalya’nın Kepez bölgesinde 5 klinik olarak hizmet vermeye başladı.
2017 yılında Antalya’nın Konyaaltı bölgesinde Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri'nin merkez şubesi olarak 8 katlı toplamda 2000 metrekare alanda 11 kliniği ile Antalya’nın en gözde ve en işlek caddelerinde hizmete açılmıştır.
2018 yılında hizmeti ayağa getirme düşüncesiyle Antalya’nın Kumluca bölgesinde 3 klinikli yeni şubesini açtı.
Papatya Ağız Ve Diş Sağlığı Poliklinikleri olarak toplamda 14 uzman hekim ve 30 personeli ile 19 kliniğinde hizmet vermektedir.
Çocuk oyun alanları,görüntüleme merkezleri,sterilizasyon odaları,konforlu bekleme salonları,engelli ve diş hekimi korkusu olan hastaların sedasyon ve genel anestezi ile hizmet görebileceği ortamları mevcuttur.
Sağlık Turizmine öncülük edecek fiziki ve donanımsal alt yapısıyla uluslararası alanda yabancı hastalara hizmet verecek bir kapasiteye sahiptir. Tercümanlarımız ile kliniğimizde tüm dillerde çeviriler yaparak hastalarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.
Dijital teknolji ile donatılmış (cad cam) diş protez laboratuvarında bünyesindeki tecrübeli diş teknisyenleriyle. Birlikte estetik ve protetik tedavi alanında hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir.
Gülüş tasarımı, lazerle diş beyazlatma tedavisi, diş implant uygulamaları, çene eklem rahatsızlıkları. Zirkonyum diş kaplama. Kanal tedavisi, diş dolgusu,diş eti tedavileri, ortodonti (diş teli ile düzeltme), pedodonti(çocuk) ,sedasyon, genel anestezi ile diş tedavileri uygulamaktadır.
Papatya Dental ailesi olarak Konyaaltı,Kepez,Kumluca bölgelerinde değerli hastalarımızın güzel bir gülüşe sahip olması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Ve kendi bünyemizde bunu yapabildiğimizi biliyoruz.
Sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Konyaaltı şubesinde  ayrıca 0-12 yaş aralığındaki çocuklara özel diş klinikleri konseptini geliştirdi. Bu konseptte çocuklar için özel oyun alanları tasarlandı.

2017 Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Muratpaşa İlçesi Burhanettin Onat Caddesi’nde 3. Şubesini hizmete açtı.

2018 yılında Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kumluca şubesini açarak merkezin dışında ki ilk ilçede halka hizmet vermeye başladı.

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya’da Konyaaltı, Kepez, Muratpaşa merkez ilçelerinde ve Kumluca ilçesinde şubeleşerek markalaşma ve kurumsallaşma yolunda çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Gelecek yıllarda ise başta Antalya olmak üzere İstanbul ve Türkiye’nin diğer illerinde de poliklinikler açarak Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalar devam etmektedir…