KONYAALTI ŞUBEMİZ NÖBETÇİ DİŞ POLİKLİNİĞİ HAFTA İÇİ VE CUMARTESİ GÜNÜ 09:00-22:00 ARASI AÇIKTIR. 

PAZAR GÜNÜ 10:00 - 19:00 ARASI AÇIKTIR.

       

Antalya’da 'nöbetçi dişçi'

Papatya Diş Poliklinikleri müşterilerine sunduğu hizmeti her alanda geliştirmeye, memnuniyet düzeyini yükseltmeye devam ediyor. Üstün teknoloji cihazları, bir birinden uzman hekim kadrosu ile her türlü diş ve ağız sağlığı sorunlarında hizmet veren Papatya Diş Poliklinikleri, tedavinin yanında estetik ile ilgili (gülüş estetiği) alanında da çalışmalar ve tedaviler yürütüyor.

'Nöbetçi Diş Polikliniği' hizmeti
Papatya Diş Poliklinikleri olarak Konyaaltı Merkez polikliniğimizde her gün akşam 22:00’a kadar nöbetçi hekim, nöbetçi doktor, nöbetçi diş polikliniği hizmetini devreye aldık.

Konyaaltı merkezimiz, gece 22:00'ye kadar açık!
Vatandaşlarımız her gün, Pazar günü dahil akşam 22:00’a kadar diş ve ağız rahatsızlıkları ile ilgili tedavileri gerçekleştirebilecek.

Çalışanlara büyük kolaylık!
Papatya Diş Poliklinikleri olarak sunduğumuz 'gece nöbetçi diş hekimi' hizmetimiz sadece acil durumlarda değil, özellikle gündüz işi nedeniyle ağız sağlığında tedavisini yaptıramayan hastalarımız için de önemli.

Vatandaşların gün içerisindeki zaman sorunlarını da ortadan kaldıran ‘nöbetçi diş hekimi’ uygulamasında, aynı zamanda ani ağrı ve acil müdahale gerektiren tedavilerde de ‘acil servis’ hizmeti içeriğiyle hastalara müdahale diliyor.

Randevu için telefon: 0545 433 07 07  - 0242 230 07 07

PAPATYA DENTAL HAKKINDA
2016 – Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği alanında uzman kadrosu ve yeni vizyonuyla kuruldu.

2016 – Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ilk şubesini Kepez İlçesi Sütçüler mahallesinde açarak hizmete başladı. (Bu şubemiz devir edildi)

2017 – Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Antalya Konyaaltı’nda 8 katlı toplamda 2000 metrekare kullanım alanına sahip Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni hizmete soktu. Sağlık turizmine öncülük edecek uzman kadrosuyla ulusal ve uluslararası çalışmalarına devam etmektedir.

Konyaaltı şubesinde  ayrıca 0-12 yaş aralığındaki çocuklara özel diş klinikleri konseptini geliştirdi. Bu konseptte çocuklar için özel oyun alanları tasarlandı.

Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalar devam etmektedir…

Konyaaltı şubesinde  ayrıca 0-12 yaş aralığındaki çocuklara özel diş klinikleri konseptini geliştirdi. Bu konseptte çocuklar için özel oyun alanları tasarlandı.

2017 Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Muratpaşa İlçesi Burhanettin Onat Caddesi’nde 3. Şubesini hizmete açtı.

2018 yılında Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kumluca şubesini açarak merkezin dışında ki ilk ilçede halka hizmet vermeye başladı.

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya’da Konyaaltı, Kepez, Muratpaşa merkez ilçelerinde ve Kumluca ilçesinde şubeleşerek markalaşma ve kurumsallaşma yolunda çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Gelecek yıllarda ise başta Antalya olmak üzere İstanbul ve Türkiye’nin diğer illerinde de poliklinikler açarak Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalar devam etmektedir…

UZMAN HEKİM KADROMUZ:

 

Ahmet GÖKTAŞ Kurucu Diş Hekimi

Uzm. Dr. İlhan ALTINSOY Protez Uzmanı

Uzm. Dr. Fatih BAYIR Ortodonti (Diş teli düzeltme)

Duygu ERYETGİN Diş Hekimi

Anılcan AYGÜN Diş Hekimi

Olgun MACİT Diş Hekimi

Arda Barış ASLAN Diş Hekimi

Keziban USLU Diş Hekimi