Antalya’da 'nöbetçi dişçi'

Papatya Diş Poliklinikleri müşterilerine sunduğu hizmeti her alanda geliştirmeye, memnuniyet düzeyini yükseltmeye devam ediyor. Üstün teknoloji cihazları, bir birinden uzman hekim kadrosu ile her türlü diş ve ağız sağlığı sorunlarında hizmet veren Papatya Diş Poliklinikleri, tedavinin yanında estetik ile ilgili (gülüş estetiği) alanında da çalışmalar ve tedaviler yürütüyor.

'Nöbetçi Diş Polikliniği' hizmeti
Papatya Diş Poliklinikleri olarak Konyaaltı Merkez polikliniğimizde pazartesi - cumartesi arası  gece 23’00’a kadar nöbetçi hekim, nöbetçi doktor, nöbetçi diş polikliniği hizmetini devreye aldık.

KONYAALTI MERKEZ ŞUBESİ, PAZAR GÜNÜ 12:00-21:00 arası AÇIKTIR!

Çalışanlara büyük kolaylık!
Papatya Diş Poliklinikleri olarak sunduğumuz 'gece nöbetçi diş hekimi' hizmetimiz sadece acil durumlarda değil, özellikle gündüz işi nedeniyle ağız sağlığında tedavisini yaptıramayan hastalarımız için de önemli.

Vatandaşların gün içerisindeki zaman sorunlarını da ortadan kaldıran ‘nöbetçi diş hekimi’ uygulamasında, aynı zamanda ani ağrı ve acil müdahale gerektiren tedavilerde de ‘acil servis’ hizmeti içeriğiyle hastalara müdahale diliyor.

Randevu için telefon: 0545 433 07 07 - 0242 230 07 07