Papatya Diş Poliklinikleri olarak gece yaşadığınız diş ve ağız hastalıkları sorunlarına ''NÖBETÇİ DİŞ HEKİMİ'' hizmeti ile müdahale ediyoruz.

Antalya’da 'nöbetçi dişçi'

Papatya Diş Poliklinikleri müşterilerine sunduğu hizmeti her alanda geliştirmeye, memnuniyet düzeyini yükseltmeye devam ediyor. Üstün teknoloji cihazları, bir birinden uzman hekim kadrosu ile her türlü diş ve ağız sağlığı sorunlarında hizmet veren Papatya Diş Poliklinikleri, tedavinin yanında estetik ile ilgili (gülüş estetiği) alanında da çalışmalar ve tedaviler yürütüyor.

'Nöbetçi Diş Polikliniği' hizmeti
Papatya Diş Poliklinikleri olarak Konyaaltı Merkez polikliniğimizde her gün akşam 231’00’a kadar nöbetçi hekim, nöbetçi doktor, nöbetçi diş polikliniği hizmetini devreye aldık.

Konyaaltı merkezimiz, Akşam 21:00'e kadar açık!
Vatandaşlarımız her gün, Pazar günü dahil Akşam 21’00’a kadar diş ve ağız rahatsızlıkları ile ilgili tedavileri gerçekleştirebilecek.

Çalışanlara büyük kolaylık!
Papatya Diş Poliklinikleri olarak sunduğumuz 'gece nöbetçi diş hekimi' hizmetimiz sadece acil durumlarda değil, özellikle gündüz işi nedeniyle ağız sağlığında tedavisini yaptıramayan hastalarımız için de önemli.

Vatandaşların gün içerisindeki zaman sorunlarını da ortadan kaldıran ‘nöbetçi diş hekimi’ uygulamasında, aynı zamanda ani ağrı ve acil müdahale gerektiren tedavilerde de ‘acil servis’ hizmeti içeriğiyle hastalara müdahale diliyor.

Randevu için telefon: 0545 433 07 07

PAPATYA DENTAL HAKKINDA
2016 – Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği alanında uzman kadrosu ve yeni vizyonuyla kuruldu.

2016 – Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ilk şubesini Kepez İlçesi Sütçüler mahallesinde açarak hizmete başladı. (Bu şubemiz devir edildi)

2017 – Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Antalya Konyaaltı’nda 8 katlı toplamda 2000 metrekare kullanım alanına sahip Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni hizmete soktu. Sağlık turizmine öncülük edecek uzman kadrosuyla ulusal ve uluslararası çalışmalarına devam etmektedir.

Konyaaltı şubesinde  ayrıca 0-12 yaş aralığındaki çocuklara özel diş klinikleri konseptini geliştirdi. Bu konseptte çocuklar için özel oyun alanları tasarlandı.

Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalar devam etmektedir…

Konyaaltı şubesinde  ayrıca 0-12 yaş aralığındaki çocuklara özel diş klinikleri konseptini geliştirdi. Bu konseptte çocuklar için özel oyun alanları tasarlandı.

2017 Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Muratpaşa İlçesi Burhanettin Onat Caddesi’nde 3. Şubesini hizmete açtı.

2018 yılında Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kumluca şubesini açarak merkezin dışında ki ilk ilçede halka hizmet vermeye başladı.

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya’da Konyaaltı, Kepez, Muratpaşa merkez ilçelerinde ve Kumluca ilçesinde şubeleşerek markalaşma ve kurumsallaşma yolunda çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Gelecek yıllarda ise başta Antalya olmak üzere İstanbul ve Türkiye’nin diğer illerinde de poliklinikler açarak Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalar devam etmektedir…

UZMAN HEKİM KADROMUZ:

 

Ahmet GÖKTAŞ Kurucu Diş Hekimi

Uzm. Dr. İlhan ALTINSOY Protez Uzmanı

Uzm. Dr. Eylül POLATCAN KILIÇ Ortodonti (Diş teli düzeltme)

Uzm. Dr. Fatih BAYIR Ortodonti (Diş teli düzeltme)

Mehmet Kerim CEYRAN Diş Hekimi

Duygu ERYETGİN Diş Hekimi

Işılay ÖZSARI Diş Hekimi

Anılcan AYGÜN Diş Hekimi

Olgun MACİT Diş Hekimi

Arda Barış ASLAN Diş Hekimi

Keziban USLU Diş Hekimi

Merve BİLİM Diş Hekimi