Olgun MACİT

Diş Hekimi
0 makale
0 soru

Hakkında

Diş hekimi Olgun Macit 1995 yılında Aydın’ın Söke ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul ve lise eğitimini Aydın ilinde tamamlayan Olgun Macit 2013 yılında Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde eğitimine başlayıp 2018 yılında lisans eğitimini bitirdi.

İş hayatına ilk olarak kendi açtığı muayenehanesinde başlayan diş hekimimiz ardından Aydın’ın Didim ilçesinde sağlık turizmi amacı günden Perfect Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde iş hayatını devam ettirdi. Ardından 2019 yılı itibariyle Diş Hekimi Olgun Macit , Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hizmet vermeye başlamıştır.

Eğitim

  • Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2013 – 2018
Merve Cetinkaya

15 Kasım 2018

Çok başarılı bir diş hekimi. Dişçi fobim vardı ama sayesinde yendim. Kendisine çok tesekkur ederiz güler yüzü ve anlayışı için.

Merve Cetinkaya

15 Kasım 2018

Cok başarılı bir dış hekimi. Dişçi fobim vardı ama onun sayesinde yendim. Kendisine tesekkur ederiz anlayışı ve güler yüzü için.

Gülnaz Çevik

15 Kasım 2018

Çok güler yüzlü ve başarılı bir hekim.

Canan Altinsoy

15 Kasım 2018

Cok basarili bir diş hekimi,iyi ki kendisini tanımışım.Antalya'da yaşayanlar çok şanslı..

Gözde Çolak

15 Kasım 2018

Emre Bey, öncelikle güleryüzlü tavrı ve hatasıyla olan başarılı iletişimiyle örnek bir hekim. Kendisinden gerek tedavi gerekse hastaya yaklaşımı açısından çok memnun kaldık. Tanıdığım herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

İzel akmeşe

15 Kasım 2018

Emre bey öncelikle çok güler yüzlü ve anlayışlı bir hekim. Hastaya yaklaşımı çok başarılıydı. Dişçi korkumu sayesinde yendim.Çok tesekkür ederim ve gönül rahatlığıyla öneririm

Büşra Özkan

15 Kasım 2018

Göstermiş olduğu özveri ve büyük titizlikle işinde çok başarılı ve güler yüzlü bir hekim. Çok teşekkürler.

İzel akmeşe

15 Kasım 2018

Emre bey öncelikle çok güler yüzlü ve anlayışlı bir hekim. Hastaya yaklaşımı çok başarılıydı. Dişçi korkumu sayesinde yendim.Kendisine cok tesekkür ederim ve gönül rahatlığıyla öneririm

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Hekimleri